50 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Vila Višnja **

Info

check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Villa Višnja leží asi 50 m od okruhliakovej pláže v blízkosti penziónu Adria, od Dolného Drvenika (odtiaľto odchádzajú trajekty na ostrov Hvar a Korčula) je vzdialená asi 15 minút pešej chôdze po prímorskej promenáde. Drvenik je malá obec s malým prístavom pod svahmi Rilića. Najkrajšie kúpanie je v zátokách Gornja Vala a Dolnja Vala, kde sú pláže pokryté drobnejšími okruhliakmi a hrubým pieskom.

Vybavenie

Moderne zariadené priestranné apartmány. Klientom je k dispozícii parkovacie miesto.

Ubytovanie

Villa Višnja ponúka príjemné ubytovanie apartmánového typu. Ubytovanie je zabezpečené v dvojlôžkových štúdiách a štvorlôžkových apartmánoch typu BILO a TRILO. Apartmány majú vybavený kuchynský kút vrátane chadničky, sociálne zariadenie, TV, balkón smerom k moru. Je tu taktiež možnosť klimatizácie (za vyžiadanie za poplatok), WIFI pripojenie. Bližší popis každého typu apartmánu nájdete nižšie v popise každej ubytovacej jednotky.

Stravovanie

Vlastné. Možnosť dokúpenia polpenzie, večeře alebo raňajky. Stravovanie prebieha v neďalekom penzióne Adria.

Šport

Požičovňa vodných bicyklov, vodné športy. Mestečko ponúka bohaté denné aj nočné spoločenské vyžitie. Možnosť širokej ponuky fakultatívnych výletov, za návštevu určite stoja starobylé mestá Split, Trogir a Dubrovník alebo tiež veľmi známe a obľúbené pútnické miesto Medžugorje.

Tipy

Trogir: starobylé mesto zaradené organizáciou UNESCO na zoznam pamiatok kultúrneho dedičstva. Dubrovník: najnavštevovanejšie turistické miesto na chorvátskom Jadrane. Zaradené na zoznam kultúrneho dedičstva UNESCO. Lodný výlet s fishpiknikom: poldenný alebo celodenný výlet loďou pozdĺž pobrežia či na okolité ostrovy, spojené s ochutnávkou miestnych špecialít.

Pláž

Okruhliaková: asi 50 m od vily, vhodná pre deti. S pozvoľným prístupom do mora.

Mora

asi 50 m od vily.

Vzdialenosť od centra (metre)

150

MONO 2

Obsadenosť 2 osoby, 1 miestnosť s 2 lôžkami, s kuchynským kútom, TV, sociálne zariadenie, balkón smerom na more.

BILO 4

Obsadenosť 4 osoby, dvojlôžková spálňa, obývacia miestnosť s dvomi lôžkami a kuchynským kútom, TV, sociálne zariadenie, balkón smerom k moru.

TRILO 4

Obsadenosť 4 osoby, 2 dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, TV, sociálne zariadenie, balkón smerom k moru.

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia