Popis

Popis hotela Villa Duško ***

Popis

Poloha: vila sa nachádza cca 80 m od okruhliakovej pláže, cca 250 m od centra, cca 200 m od reštaurácie. Upratovanie si klienti počas pobytu zabezpečujú sami.

Ubytovanie:

Služby: parkovanie, gril s posedením.

Studio / 2 na 2. poschodí - izba s manželskou posteľou, kuchynský a jedálenský kút, kúpeľňa /WC, SAT/TV, klimatizácia , balkón s výhľadom na more.

Studio/ 2 na 3. poschodí – izba s manželskou posteľou, kuchynský a jedálenský kút, kúpeľňa/WC, SAT/TV, klimatizácia, balkón s výhľadom na more.

App/ 2 – 3. poschodí - spálňa s manželskou posteľou, jedálenská časť s kuchynským kútom, kúpeľňa/WC, SAT/TV, Wifi, klimatizácia, balkón s výhľadom na more.

App/2+2 na 2. poschodí – spálňa pre 2 osoby, obývačka s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, kuchynský a jedálenský kút, SAT/TV, kúpeľňa/WC, klimatizácia, balkón s výhľadom na more.

App/4 – 2 samostatné spálne s manželskou posteľou, jedálenská časť s kuchynským kútom, kúpeľňa/WC, SAT/TV, klimatizácia, Wifi, balkón s výhľadom na more.

Stravovanie: individuálne.

Pláž: okruhliaková.

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Južná Dalmácia