200 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Villa Mare ****

Poloha a popis

Villa Mare hotel se nachází jen 150- 200 metrů od pláže a centra turistického letoviska Slunečného pobřeží. Hotel se nachází v největším turistickém letovisku poblíž msta Nessebar, které je součástí světového dědictví UNESCO. Město se dělí na Staré a Nové město a dodnes se zachovala řada památek z dob tháráckých.

Vybavenie hotela

Villa Mare Hotel byl rekonstruován roku 2014. 4 patrový hotel disponuje vstupní halou s recepcí s trezory (za poplatek), směnárnou, Wi- FI připojením ve veřejných částech hotelu (za poplatek), obchody, prádelna (za poplatek), hlavní restaurace, bar u bazénu, lobby bar, konferenční místnost (pro 30 osob).

Vybavenie izby

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, satelitní TV, telefonem, mini ledničkou, Wi- Fi připojení (za poplatek), balkon nebo terasa s posezením.

Dvoulůžkové pokoje mají v koupelně vysoušeče vlasů.

Stravovanie

All inclusive

- Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci (08:00- 10:00)
- Pozdní snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci (11:00- 12:00)
- Oběd: formou bufetu v hlavní restaurac (12:00- 14:00)
- Svačina: káva, čaj, sušenky, zmrzlina, sendviče (16:00- 17:00)
- Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci (18:00- 21:00)
- Lobby bar: alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby (11:00- 22:00)

Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází 150- 200 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pre deti

Dětské postýlky, židličky v hlavní restauraci, dětská část venkovního bazénu, hřiště, dětský animační program.

Šport a zábava

Zdarma: Animační program (6x týdně, denní i odpolední program), venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), fitness, šipky.

Za poplatek: lékař na zavolání, masáže, Turecké lázně, SPA procedury.

Služby za poplatok

P0arkování, lékař na zavolání, masáže, Turecké lázně, SPA procedury, Wi- Fi (za poplatek).

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie