Villaggio Camping Baia di Zambrone

  Taliansko, Kalábria, Marina di Zambrone

Villaggio Baia di Zambrone

  Taliansko, Kalábria, Marina di Zambrone
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

velmi pěkné a útulné villaggio se skládá z apartmánové a kempové části, je obklopeno zelení a nachází se v blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti (100 – 350 m) s bílým pískem a kamínky. Doporučujeme pro klidnou rodinnou dovolenou.

Ubytování

všechny apartmány jsou nově zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, veranda se zahradním nábytkem. Některé apartmány mají kuchyňský kout na kryté verandě. Apartmán mono pro 2 osoby – obývací místnost se 2 lůžky, bilo pro 2-4 osoby - ložnice s manželskou postelí, obývací část s palandou nebo gaučem, trilo pro 4-6 osob -obývací místnost s rozkládacím lůžkem nebo palandou, 2 ložnice, každá se 2 lůžky.

Vybavení

bar, bazén, animační programy (v italštině, 01.07.-31.08.), tenisový kurt a pračka (za poplatek), parkoviště. Restaurace vedle villaggia. Delegát 1-2x týdně, není  při ubytování, organizuje fakultativní výlety. Wi-fi na recepci.Klubová karta: spotřeby energií, závěrečný úklid, bazén, animační program (01.07.-31.08.).

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Villaggio Camping Baia di Zambrone ***
Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 100 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 784 019
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-villaggio-baia-di-zambrone-kalabria-taliansko-z784019/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.