400 m od pláže | Typ pláže: skalnatá, piesočnatá

Popis

Popis hotela Villaggio Porto Corallo

Charakteristika

prázdninové centrum zložené z prízemných apartmánov (B2, B4, B4K, C6, C6K) a jednoposchodových viliek (D8) leží na východnej strane ostrova, severne od Costa Rei. Letovisko je obklopené krásnou, čistou prírodou a tunajšie piesočné pláže sú ukončené malými skalnatými zálivmi. Jedná sa o pokojnejšie miesto vhodné pre rodinnú dovolenku.

Ubytovanie

apartmány sú príjemne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV a klimatizácia (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok, v B4K a C6K sú zahrnuté v cene), balkón, terasa alebo záhradka. B2: (45 m2, max. 2 osoby) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC. B4: (45 m2, max. 4 osoby) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC. B4K: (max. 4 osoby) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia, práčka. C6: (50 m2, max. 6 osôb) dve spálne po dvoch lôžkach (môže byť i poschodová posteľ), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC. C6K: (max. 6 osôb) dve spálne po dvoch lôžkach (môže byť i poschodová posteľ), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia, práčka. D8: (95 m2, max. 8 osôb, dvojpodlažný apartmán vo vilke) na prízemí - spálňa s dvomi lôžkami (alebo s poschodovou posteľou), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, TV/SAT, SPR+WC, práčka, veranda so záhradkou. Na poschodí - dve spálne po dvoch lôžkach (môže byť i poschodová posteľ), SPR+WC.

Postieľka

na vyžiadanie, 50 €/týždeň.

Stravovanie

vlastné. Na vyžiadanie možnosť polpenzie a plnej penzie.

Služby

reštaurácia, pizzeria, obchody, bar na pláži. Klubová karta, ktorú je možné zakúpiť na mieste zahŕňa: bazén, kolektívne športové aktivity s inštruktormi (aerobik, vodný aerobik), skupinové lekcie a športové turnaje (tenis, lukostreľba, futbal, minigolf, vodné pólo, atď.), aktivity na pláži, miniclub, večerné animácie. Za poplatok: windsurf, kanoe, plachtenie, vodné športy, šlapadlá, prenájom lode, štúdio krásy, wellness, prenájom bicyklov, mini-golf, exkurzie.

Parkování

v areáli.

Vzdialenosť od centra

100 m.

Vzdialenosť od pláže

300 - 900 m. 100 m malá pláž s útesmi a kameňmi.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis možno dokúpiť na mieste (držitelia klubovej karty majú od 3. radu zľavu 7=5 v termíne 27/5-16/9), časť pláže voľná.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, 50 €/týždeň + kaucia 100 €.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Sardínia