350 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Villaggio Residence Old River ***

Popis hotelu

Komplex apartmánů, který se nachází na pobřeží Costa degli Dei v lokalitě Torre Ruffa, mezi Tropea a Capo Vaticano, přibližně 300m od moře.

Prázdninový komplex Residence Old River má výhledy na část pobřeží zvanou Costa degli Dei a nachází se lokalitě Torre Ruffa, 3km od nejbližšího městečka Santa Domenica di Ricadi, kde naleznete obchody, restaurace a bary, 9km od města Tropea s celou řadou rekreačních možností a 70km od letiště Lamezia Terme.

Zázemí a služby zahrnují restauraci, bar, venkovní bazén s dětskou částí, malé dětské hřiště, zahrady, připojení na WiFi pouze u bazénu a v baru (příplatek) a recepci. Je zde také stolní fotbal a stolní tenis.

Apartmány mají jednu ložnici, kuchyňku, balkon/terasu, telefon, TV, koupelnu se sprchovým koutem. Kuchyňka s ledničkou jsou za příplatek a musí být uklizeny hosty. V komplexu je také parkoviště.

Poznámka: polopenze nezahrnuje nápoje.

Adresa: Residence Old River, Loc.ta Torre Ruffa Capo Vaticano, 89865 S.Nicolo di Ricadi, Calabria, Itálie

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Kalábria