Popis

Popis hotela Villaggio Residence Tramonto ***

Charakteristika

villaggio priamo pri pláži, cca 6 km od mestečka Tropea. Skladá sa z apartmánov (B4, C4, C5 a D7), viliek (V4), mobilhomou (M4) a chaletov (CH3 a CH4).

Ubytovanie

štandardne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, trezor. Klimatizácia (okrem M4), veranda so záhradným nábytkom (okrem B4). M4: (max. 4 osoby) dve spálne s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, ventilátor, veranda. CH3: (max. 3 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, klimatizácia, veranda. CH4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom, klimatizácia, veranda. V4: (max. 4 osoby) dve spálne s dvomi lôžkami, denná mietnosť s kuchynským kútom, klimatizácia, veranda. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom a dovmi lôžkami (oddelená priečkou), denná miestnosť s kuchynským kútom, klimatizácia. C4: (max. 4 osoby) dve spálne s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, klimatizácia, veranda. C4 Mare: (max. 4 osoby) dve spálne s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, klimatizácia, veranda, výhľad na more. C5: (max. 5 osôb) spálňa s tromi lôžkami, spálňa s dvomi lôžkami, denná mietnosť s kuchynským kútom, klimatizácia, veranda. D7: (max. 7 osôb) spálňa s tromi lôžkami, spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom, klimatizácia, veranda.

Služby

recepcia, bar, Wi-Fi (na recepcii), detský kútik, bazén s hydromasážou, požičovňa bicyklov a skútrov.

Parkování

v areály.

Vzdialenosť od centra

6 km Tropea.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž.

Pláž

pieosčná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/apartmán) zahrntué v cene pobytu.

Zviera

povolené, na vyžiadanie.

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Kalábria