500 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Villaggio Tonicello ***

Sympatický rodinný hotel s 10 vilkami s vlastnou záhradkou. Ideálny pre milovníkov krásneho tyrkysového mora a svetoznámeho mesta Tropea.

Poloha:

Hotel sa nachádza v Kalábrií v oblasti Capo Vaticano. Historické centrum Tropea je vzdialené 10 km, nákupná zóna 500 m. Medzinárodné letisko je vzdialené od hotela 80 km.

Vybavenie:

Hlavná budova, 10 jednoposchodových viliek, 45 izieb, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, záhrada, ihrisko pre deti, miniklub (4 - 12 r.), tenis, stolný tenis, trezor. Za poplatok: čistiareň.

Ubytovanie:
2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (25 m2), za deti sú považované osoby mladšie ako 12r., superior izby (30 m2, max. 2+2), comfort izby (35 m2, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV. Za poplatok: minibar, detská postieľka (7 € za deň).

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu, za príplatok polpenzia alebo plná penzia. Obedy a večere sú servírované z výberu z menu.

Pláž:
Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 350 m od hotela a verejná pláž 500 m. Na pláž premáva shuttle bus. Plážový servis je zadarmo (1 slnečník, 1 ležadlo, 1 stolička). Vodné športy sú za poplatok.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Kalábria