Priamo pri pláži | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Vuni Palace Hotel *****

Popis

Vzdialenosť od letiska: Ercan 40 km Najbližšie mesto (km): Kyrenia 1,5 km Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie

Príjemný hotelový komplex je obľúbený svojou polohou priamo pri pláži a 1,5 km od nákupných možností. Do centra letoviska hotel poskytuje kyvadlovú dopravu. Bol zrekonštruovaný v roku 2013 a má spolu 176 izieb. K dispozícii je vonkajší i vnútorný bazén, 3 kongresové sály, nachádza sa tu kasíno. Wi-fi môžte využívať na izbách a tak isto aj v lobby priestoroch.

Poloha

Hotel sa nachádza približne 1,5 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom a 40 km od nikózijského medzinárodného letiska Ercan.

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, wi-fi, kúpeľňou s vaňou/sprchou a sušičom vlasov. Telefón, trezor a minibar sú k dispozícii za poplatok.

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza pred areálom hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.

Strava

 V hlavnej reštaurácii radi pripravia pokrmy domácej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je aj snack reštaurácia, Irish bar, ala carte reštaurácia (za poplatok).

Pre deti

Slúži im mini klub, vyčlenená časť bazéna, detské ihrisko, detské postieľky. Za poplatok je k dispozícii stráženie detí.

Šport a zábava

Možno využiť napríklad animácie, stolný tenis, luna park. Za poplatok sú billiard, vodné športy na pláži a potápanie, kasíno.

Wellness

Služby SPA centra sú za poplatok - sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi, masáže či kozmetické procedúry.

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje. Freshe, ostatný alkohol, nápoje vo fľaši a snack bar sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Dôležité informácie

Hotel požaduje vratnú kauciu 300 lír splatnú pri nástupe na ubytovanie, kaucia bude hosťom vrátena pri check-oute.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.

Hotely Kyrenia