Hotel Whala Bayahibe

  Dominikánska republika, La Romana, Bayahibe

Whala! Bayahibe

    Dominikánska republika, La Romana, Bayahibe
Pôvodná cena
1 613 EUR/os

Cena
1 317 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 978 478
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Poloha: Hotel Whala Bayahibe obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Pár minut jízdy od hotelu je ostrov Saona, kde se natáčela část filmu piráti z Karibiku. Mezinárodní letiště v Punta Caně je vzdáleno cca 50 minut jízdy od hotelu.

Vybavení: Recepce, 5 bazénů, restaurace, bar.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, balkon, wifi, minilednice, trezor.

Stravování:All inclusive: snídaně, obědy a večeře, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje, pivo, víno.

Pláž: Přímo na pláži s bílým pískem.

Sport a zábava: vodní sporty, kanoe.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Dominikánska republika, přílet do Dominikánské republiky, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Dominikánské Republiky, let na trase do Prahy (Vídně).

Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety do Dominikánské republiky jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Základná cena zahŕňa

zpáteční letenku do Dominikánské Republiky, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK, česky a anglicky hovořící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základná cena nezahŕňa

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Palma Travel Touroperator, IČ: 24830968. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Whala! Bayahibe ***
  • Lokalita podľa CK: Južné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Bayahibe

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Whala Bayahibe ****
Typ pláže: skalnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 978 478
Dnes 7.30–17 h

Dominikánska republika

Dominikánska republika je štát nachádzajúci sa na súostroví Veľké Antily v Karibskom mori. Tento ostrov objavil v roku 1492 Krištof Kolumbus a bol ním doslova očarený, rovnako ako súčasní návštevníci. Prírodné krásy tohto štátu sú veľmi rôznorodé. Nájdete tu trojtisícové horské pásma, národné parky, jazerá, jaskyne a predovšetkým nekonečné piesočnaté pláže obmývané krištáľovo čistým morom. Dominikánska republika vám umožní nahliadnuť aj do svojej zaujímavej histórie prostredníctvom veľkého množstva pamiatok v koloniálnom štýle. Nádherný tropický ostrovný štát Karibiku si vás určite získa najmä výnimočným exotickým prostredím, kde sa počas vašej dovolenky nachvíľu zastaví čas. V Dominikánskej republike na vás čaká veľmi prívetivé prostredie s veľmi milými ľuďmi. Ostrov celkovo pôsobí ako nefalšovaný romantický raj, preto je ideálnym miestom pre zamilované páry. Nezabudnuteľne pôsobí predovšetkým kombinácia krásneho pobrežia s exotickým slnečným počasím. Najvyhľadávanejšími lokalitami sú Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. apríla 2018 si turisti musia pre vstup do krajiny po prílete zaobstarať turistickú kartu. Od 25. apríla 2018 bude poplatok za turistickú kartu už zahrnutý v cene letenky.

Nezáväzná objednávka

Whala! Bayahibe
    Dominikánska republika, La Romana, Bayahibe

Pôvodná cena
1 613 EUR/os

Cena
1 317 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 978 478

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 317,00 €
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
512,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 9 dní - osoba
2
17,55 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 9 dní
0
43,00 €